Sam Sebastian Foto 1

Sam Sebastian (SLO)

Mednarodno (pri)znan in 9-krat nagrajen profesionalni čarodej z več kot 30-letnimi izkušnjami in 3000+ nastopi na najrazličnejših dogodkih in/ali odrih bo postregel s koktejlsko mešanico svojih najboljših magičnih trikov, ki bo ”opila” in razvedrila najmlajše, pa tudi mlade po srcu.


Mixing a cocktail of his top tricks, this internationally (re)known and 9-times-awarded professional magician, with more than 30 years of experience and 3000+ appearances will make you “drunk” with magic.

 

VEČ INFORMACIJ / MORE INFO

 

 

LJUBLJANA

Ura

10:00

Trajanje

30'

Kje?

Stritarjeva ulica

Nastopajoči

SignDance Collective International (UK/CUB/CRO)

Naslov predstave

ORIENTE PLUS / ORIENTE PLUS (P2P)

inkluzivno ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

10:00

Trajanje

25'

Kje?

Stritarjeva ulica

Nastopajoči

Jazzville Productions (IRL)

Naslov predstave

NAJBOLJ NEVARNA ŽIVAL NA SVETU / THE MOST DANGEROUS ANIMAL IN THE WORLD (P2P)

glasbena predstava

Ana Desetnica

Ura

10:00

Trajanje

25'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Dana Auguštin & Alan Ropoša (SLO/CRO)

Naslov predstave

DEJANJE (IZ) LJUBEZNI / ACT OF LOVE (P2P)

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

25'

Kje?

soseska NOVO BRDO

Nastopajoči

Naslov predstave

ENA+ENA=TRI / ONE+ONE=THREE

cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

40'

Kje?

Stritarjeva ulica

Nastopajoči

Stalker Teatro (ITA)

Naslov predstave

STEBLA / STEAMS

interaktivna instalacija

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

50'

Kje?

od Cankarjevega nabrežja do Stritarjeve ulice

Nastopajoči

Lorenzo Gianmario – Galli (ITA)

Naslov predstave

GALIRO – ČLOVEK ORKESTER / GALIRO – ONE MAN BAND

interaktivna glasbena komedija

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

25'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Naslov predstave

GLASBENA MIZA / MUSIC TABLE

glasbeno-cirkuški performans

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

25'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Društvo IMPRO (SLO)

Naslov predstave

ULIČNI KVIZ / STREET QUIZ

improvizacijska predstava

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

30'

Kje?

v Palači Cukrarna

Nastopajoči

Dolinaodmeva (SLO)

Naslov predstave

DELAVNICA PONOVNIH ROJSTEV / BORN AGAIN WORKSHOP

projekcija filma s koncertom

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

25'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Naslov predstave

UPS! / OOOPS!

glasbeno-gledališka predstava

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

45'

Kje?

za Galerijo Cukrarna

Nastopajoči

Compagnia Opera Fiammae (ITA)

Naslov predstave

ORAKELJ / AN ORACLE

ognjena predstava

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

40'

Kje?

za Galerijo Cukrarna

Nastopajoči

Vincent de Lavenère (FRA)

Naslov predstave

ŽONGLAŽA NA DEŽELI / COUNTRY JUGGLING

glasbena žonglaža

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

25'

Kje?

soseska ŠPANSKI BORCI

Nastopajoči

Naslov predstave

ENA+ENA=TRI / ONE+ONE=THREE

cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

35'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Circus Katoen (BEL)

Naslov predstave

KOBILICE / GRASSHOPPERS

ekološki cirkus

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

60'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

One two many (HUN)

Naslov predstave

NEMIRNE NOGE / RESTLESS LEGS

cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

150'

Kje?

Stritarjeva ulica

Nastopajoči

Teatrosk (MKD)

Naslov predstave

KONTRABAS / DOUBLE BASS

živi kipi

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

30'

Kje?

Stritarjeva ulica

Nastopajoči

KUD Ljud (SLO)

Naslov predstave

INVAZIJA / THE INVASION

interaktivna pohodna predstava

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

45'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

Cirkultura & Loop cirkus (CRO)

Naslov predstave

HOTEL GRAND / THE GRAND HOTEL

cirkuški kabaret

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

45'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Cie. Hold up & Co. (FRA)

Naslov predstave

(PO)BEG / LA FUITE

akrobatska klovnada

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

25'

Kje?

za Galerijo Cukrarna

Nastopajoči

Jazzville Productions (IRL)

Naslov predstave

NAJBOLJ NEVARNA ŽIVAL NA SVETU / THE MOST DANGEROUS ANIMAL IN THE WORLD

glasbena ulična predstava

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

30'

Kje?

v Palači Cukrarna

Nastopajoči

Naslov predstave

SAMO BESEDE – PAROLE PAROLE / JUST WORDS

dvojezični performans

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

25'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

KD Priden Možic (SLO)

Naslov predstave

TROL / TROLL

kurjaža

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

30'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Naslov predstave

LED / LED

svetlobno-gibalni performans

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

35'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Circus Katoen (BEL)

Naslov predstave

KOBILICE / GRASSHOPPERS

ekološki cirkus

Ana Desetnica

Ura

22:30

Trajanje

40'

Kje?

Šuštarjevo nabrežje

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro & Co. (SLO)

Naslov predstave

REKA SEDMERIH IMEN / THE RIVER OF SEVEN NAMES

Ana Desetnica

Ura

10:00

Trajanje

90'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro & ŠUGLA

Naslov predstave

OKROGLA MIZA / ROUND TABLE

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

30'

Kje?

Tromostovje

Nastopajoči

Cie. Paris-Bénarès (FRA)

Naslov predstave

KONJ / THE HORSE

pohodni festivalski spektakel

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

30'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

Naslov predstave

DOBRO JUTRO / GOOD MORNING

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

25'

Kje?

soseska POLJE

Nastopajoči

Naslov predstave

ENA+ENA=TRI / ONE+ONE=THREE

cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

40'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Vincent de Lavenère (FRA)

Naslov predstave

ŽONGLAŽA NA DEŽELI / COUNTRY JUGGLING

glasbena žonglaža

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

40'

Kje?

Fabianijev most

Nastopajoči

Stalker Teatro (ITA)

Naslov predstave

STEBLA / STEAMS

interaktivna instalacija

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

150'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

Teatrosk (MKD)

Naslov predstave

KONTRABAS / DOUBLE BASS

živi kipi

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

25'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Jazzville Productions (IRL)

Naslov predstave

NAJBOLJ NEVARNA ŽIVAL NA SVETU / THE MOST DANGEROUS ANIMAL IN THE WORLD

glasbena ulična predstava

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

35'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

Globus Hystericus (SLO/USA)

Naslov predstave

SANJE ULIČARJEV – PESEM ZA PARK / BUSKER’S DREAM – A POEM FOR PARK

ulični variete

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

50'

Kje?

v Palači Cukrarna

Nastopajoči

Didi, Krištof & band (SLO)

Naslov predstave

SCHAUMA GEGEN TRAUMA / SCHAUMA GEGEN TRAUMA

lutkovno-glasbena tragikomedija

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

30'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

UM & Kuna (SLO)

Naslov predstave

FREESTYLE SHOW / FREESTYLE SHOW

freestyle show

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

35'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Brunitus (ARG)

Naslov predstave

GÙSHI / GÙSHI

klovnada z diabolom

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

30'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Fabrika cirkusa (SER)

Naslov predstave

ŠABLONE SVOBODE

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

150'

Kje?

Fabianijev most

Nastopajoči

Teatrosk (MKD)

Naslov predstave

KONTRABAS / DOUBLE BASS

živi kipi

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

30'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

SignDance Collective International (UK/CUB/CRO)

Naslov predstave

ORIENTE PLUS / ORIENTE PLUS

inkluzivno ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

35'

Kje?

za Galerijo Cukrarna

Nastopajoči

Brunitus (ARG)

Naslov predstave

GÙSHI / GÙSHI

klovnada z diabolom

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

30'

Kje?

med Cukrarnama

Nastopajoči

Čupakabra (SLO)

Naslov predstave

PIRATI SPOD HRIBOV / PIRATES OF THE HILLS

cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

25'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

Dana Auguštin & Alan Ropoša (SLO/CRO)

Naslov predstave

DEJANJE (IZ) LJUBEZNI / ACT OF LOVE

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

30'

Kje?

v Palači Cukrarna

Nastopajoči

Naslov predstave

SAMO BESEDE – PAROLE PAROLE / JUST WORDS

dvojezični performans

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

20'

Kje?

Ambrožev park

Nastopajoči

Naslov predstave

MILENA ZUPANČIČ V TEJ PREDSTAVI NE IGRA… / MILENA ZUPANČIČ DOES NOT PERFORM IN THIS SHOW…

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

45'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Cie. Hold up & Co. (FRA)

Naslov predstave

(PO)BEG / LA FUITE

akrobatska klovnada

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

40'

Kje?

za Galerijo Cukrarna

Nastopajoči

Danijela Zajc (SLO)

Naslov predstave

GRAVITACIJA PERSPEKTIVE / GRAVITY OF PERSPECTIVE

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

150'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

Cirkovizija (SLO)

Naslov predstave

ODPRTI ODER / OPEN STAGE

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

35'

Kje?

šotor Cirkovizije

Nastopajoči

AnàSfera (SLO/SER)

Naslov predstave

40-60

delo v nastajanju

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Rok Kušlan (SLO)

Naslov predstave

PRIPOVED ZA DOBER VEČER

pripovedovanje

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

40'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Quoz a’Durac (CRO)

Naslov predstave

STATIVE

ulični cirkus

Ana Mraz

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Tomaž Lapajne Dekleva (SLO)

Naslov predstave

MILENA ZUPANČIČ V TEJ PREDSTAVI NE IGRA

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

19:40

Trajanje

30'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Mismo Nismo (SLO)

Naslov predstave

MISIJA ŠOTOR

ulični cirkus z ognjem

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Rok Kušlan (SLO)

Naslov predstave

PRIPOVED ZA DOBER VEČER

pripovedovanje

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

40'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Zoran Vukič (CRO)

Naslov predstave

KLOVN LUDEK

klovnaža

Ana Mraz

Ura

19:00

Trajanje

30'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Andrej Tomše (SLO)

Naslov predstave

PO KLOBUK

ulični cirkus

Ana Mraz

Ura

19:40

Trajanje

35'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Cirkultura (CRO)

Naslov predstave

PROMETEJ

ognjena predstava

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Rok Kušlan (SLO)

Naslov predstave

PRIPOVED ZA DOBER VEČER

pripovedovanje

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

30'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Katarina Zalar (SLO)

Naslov predstave

LAČNAČNA

predstava za otroke

Ana Mraz

Ura

18:50

Trajanje

25'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Duo Slavica (SLO)

Naslov predstave

DOBRO JUTRO

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

19:15

Trajanje

30'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

GAM & GPZ (SLO)

Naslov predstave

VESELO NA DELO

vokalna intervencija

Ana Mraz

Ura

19:45

Trajanje

30'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Hiša otrok in umetnosti (SLO)

Naslov predstave

LED

svetlobno-gibalni performans

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Rok Kušlan (SLO)

Naslov predstave

PRIPOVED ZA DOBER VEČER

pripovedovanje

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

40'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Cirkpozor (CRO)

Naslov predstave

NIZKE POBUDE IN VISOKE PETE

ulični cirkus

Ana Mraz

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Silvia Viviani & Jonas Tomšič (SLO/ITA)

Naslov predstave

SAMO BESEDE – PAROLE, PAROLE

dvojezični performans

Ana Mraz

Ura

19:40

Trajanje

40'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Flare performance (AUT)

Naslov predstave

PLES LETEČIH OGNJEV

ognjena predstava

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Rok Kušlan (SLO)

Naslov predstave

PRIPOVED ZA DOBER VEČER

pripovedovanje

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

40'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Tris (SLO/COL/ETH)

Naslov predstave

ENA+ENA=TRI

ulični cirkus

Ana Mraz

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Gledališki pevski zbor (SLO)

Naslov predstave

UPS!

glasbena ulična predstava

Ana Mraz

Ura

19:40

Trajanje

40'

Kje?

Gornji trg

Nastopajoči

Flare performance (AUT)

Naslov predstave

PLES LETEČIH OGNJEV

ognjena predstava

Ana Mraz

ra