Izza Ogla

Papelito (SLO)

Potujoč živopisan papirnat plesno-lutkovno-kabarejski kolaž in zabavna mobilna instalacija, ki jo boste menda lahko srečali na vsakem vogalu. In ne skrbite, ne boste je niti spregledali niti preslišali!


A travelling colourful paper collage of dance, puppets, and cabaret, this fun mobile installation is supposed to turn up on every corner. Don’t worry – it’s impossible not to see or hear it.


VEČ INFORMACIJ / MORE INFO

 

FOTO: Papelito

Ljubljana

Ura

18:20

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Ingver in Gverilke (SLO)

Naslov predstave

GLASBENI NASTOP

glasbena intervencija

Ana Mraz

Ura

18:45

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Tinkara (SLO)

Naslov predstave

OGNJENI PLES

plesna predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:00

Trajanje

35'

Kje?

Špica

Nastopajoči

KD Priden Možic

Naslov predstave

POČIVAJTE V MIRU

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA

interaktivna intervencija

Ana Mraz

Ura

18:30

Trajanje

30'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Il Drago Bianco (ITA)

Naslov predstave

LUMI

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:30

Trajanje

35'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Jacob Slagman (NIZ)

Naslov predstave

POKOPALIŠČE PRETEKLIH ŽIVLJENJ

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

18:30

Trajanje

30'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Cirkultura (HRV)

Naslov predstave

LAS CALAVERAS

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:00

Trajanje

25'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Aerial Circus

Naslov predstave

MIR OR

akrobatsko-plesna predstava

Ana Mraz

Ura

17:30

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Ingver in Gverilke (SLO)

Naslov predstave

GLASBENI NASTOP

glasbena intervencija

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

35'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Jacob Slagman (NIZ)

Naslov predstave

POKOPALIŠČE PRETEKLIH ŽIVLJENJ

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

19:00

Trajanje

20'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Il Drago Bianco (ITA)

Naslov predstave

LUMI

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:00

Trajanje

25'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Aerial Circus

Naslov predstave

MIR OR

akrobatsko-plesna predstava

Ana Mraz

Ura

17:30

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA

interaktivna intervencija

Ana Mraz

Ura

18:40

Trajanje

20'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Il Drago Bianco (ITA)

Naslov predstave

LUMI

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

35'

Kje?

Poljane

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro

Naslov predstave

ANA POD OKNOM

gledališka podoknica

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Fabianijev most

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro

Naslov predstave

ZADNJI ULOV (premiera)

interaktivna ekološka predstava

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

180'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Drago Zadnikar

Naslov predstave

ZELENA IGRALA

igrala in igre iz odpadnih materialov

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

5'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Globus Hystericus

Naslov predstave

DUET TERASA

mini etide

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

25'

Kje?

BS3

Nastopajoči

UnderTree

Naslov predstave

IZRUVANI

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

40'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Katjuša Kovačič & Nikola Orešković

Naslov predstave

DVORIŠČE GIBALIŠČE

gibalna delavnica za otroke

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

25'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Tolpa Lutkalica

Naslov predstave

STARI IN DRZNI

predstava z lutkami

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

40'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Plesalci plesne šole Kazina

Naslov predstave

ONI

plesna predstava

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

180'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Drago Zadnikar

Naslov predstave

ZELENA IGRALA

igrala in igre iz odpadnih materialov

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

35'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Globus Hystericus

Naslov predstave

POT V TADAM

ulično-gledališka pustolovščina

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

40'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Katjuša Kovačič & Nikola Orešković

Naslov predstave

DVORIŠČE GIBALIŠČE

gibalna delavnica za otroke

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

15'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

KUD Ljud (Grega Močivnik in Nina Vombergar)

Naslov predstave

SRČEVA DVOJKA

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

25'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Čupakabra

Naslov predstave

KUFR BAND

glasbeno-cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

180'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Drago Zadnikar

Naslov predstave

ZELENA IGRALA

igrala in igre iz odpadnih materialov

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

40'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Katjuša Kovačič & Nikola Orešković

Naslov predstave

DVORIŠČE GIBALIŠČE

gibalna delavnica za otroke

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Jakob Bergant

Naslov predstave

KOSOVC

cirkus

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

40'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Mismo nismo

Naslov predstave

ŽONGLERSKI KONCERT

improvizirana cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

19:15

Trajanje

25'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Gledališki pevski zbor

Naslov predstave

UPS!

glasbena intervencija

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

35'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Dolina odmeva

Naslov predstave

SREČANJE NA ROBOVIH ZAZNAVE

glasbeni koncert

Ana Desetnica

Ankaran

Radovljica

Šoštanj

Novo mesto

Celje

Škofja Loka