Izpostavi Se 2 (foto 2)

izPOSTAVI se V javni PROSTOR 2 (SLO/CRO/SRB)

izPOSTAVI se V javni PROSTOR 2 je 12-dnevna mednarodna interdisciplinarna raziskovalna delavnica za mlade, ki se ljubiteljsko ali pol profesionalno ukvarjajo z različnimi umetniškimi praksami. Obsega praktične delavnice s področja uličnega gledališča, sodobnega cirkusa, avdiovizualne umetnosti in glasbe. Udeleženci iz Slovenije, Hrvaške in Srbije bodo dobili tudi priložnost za prezentacijo svoje ustvarjalnosti na 22. mednarodnem festivalu uličnega gledališča Ana Desetnica 2019.


PLAcE yourSELF inTO public SPAcE is 12-day international interdisciplinary research workshop for young people with artistic interests. It consists of four workshops and offers participants from Slovenia, Croatia, and Serbia a unique opportunity to explore public space through the eyes of the street theatre, contemporary circus, audio-visual arts and music. They will also have a chance to present their creativity at Ana Desetnica 2019 festival.


VEČ INFORMACIJ / MORE INFO

 

FOTO: Luka Dakskobler

Ljubljana

Ura

18:20

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Ingver in Gverilke (SLO)

Naslov predstave

GLASBENI NASTOP

glasbena intervencija

Ana Mraz

Ura

18:45

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Tinkara (SLO)

Naslov predstave

OGNJENI PLES

plesna predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:00

Trajanje

35'

Kje?

Špica

Nastopajoči

KD Priden Možic

Naslov predstave

POČIVAJTE V MIRU

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

18:15

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA

interaktivna intervencija

Ana Mraz

Ura

18:30

Trajanje

30'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Il Drago Bianco (ITA)

Naslov predstave

LUMI

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:30

Trajanje

35'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Jacob Slagman (NIZ)

Naslov predstave

POKOPALIŠČE PRETEKLIH ŽIVLJENJ

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

18:30

Trajanje

30'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Cirkultura (HRV)

Naslov predstave

LAS CALAVERAS

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:00

Trajanje

25'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Aerial Circus

Naslov predstave

MIR OR

akrobatsko-plesna predstava

Ana Mraz

Ura

17:30

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Ingver in Gverilke (SLO)

Naslov predstave

GLASBENI NASTOP

glasbena intervencija

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

35'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Jacob Slagman (NIZ)

Naslov predstave

POKOPALIŠČE PRETEKLIH ŽIVLJENJ

ulično gledališče

Ana Mraz

Ura

19:00

Trajanje

20'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Il Drago Bianco (ITA)

Naslov predstave

LUMI

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

17:00

Trajanje

25'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Aerial Circus

Naslov predstave

MIR OR

akrobatsko-plesna predstava

Ana Mraz

Ura

17:30

Trajanje

15'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA

interaktivna intervencija

Ana Mraz

Ura

18:40

Trajanje

20'

Kje?

Špica

Nastopajoči

Il Drago Bianco (ITA)

Naslov predstave

LUMI

predstava z ognjem

Ana Mraz

Ura

18:00

Trajanje

35'

Kje?

Poljane

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro

Naslov predstave

ANA POD OKNOM

gledališka podoknica

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Fabianijev most

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro

Naslov predstave

ZADNJI ULOV (premiera)

interaktivna ekološka predstava

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

180'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Drago Zadnikar

Naslov predstave

ZELENA IGRALA

igrala in igre iz odpadnih materialov

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

5'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Globus Hystericus

Naslov predstave

DUET TERASA

mini etide

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

25'

Kje?

BS3

Nastopajoči

UnderTree

Naslov predstave

IZRUVANI

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

40'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Katjuša Kovačič & Nikola Orešković

Naslov predstave

DVORIŠČE GIBALIŠČE

gibalna delavnica za otroke

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

25'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Tolpa Lutkalica

Naslov predstave

STARI IN DRZNI

predstava z lutkami

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

40'

Kje?

BS3

Nastopajoči

Plesalci plesne šole Kazina

Naslov predstave

ONI

plesna predstava

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

180'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Drago Zadnikar

Naslov predstave

ZELENA IGRALA

igrala in igre iz odpadnih materialov

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

35'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Globus Hystericus

Naslov predstave

POT V TADAM

ulično-gledališka pustolovščina

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

40'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Katjuša Kovačič & Nikola Orešković

Naslov predstave

DVORIŠČE GIBALIŠČE

gibalna delavnica za otroke

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

15'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

KUD Ljud (Grega Močivnik in Nina Vombergar)

Naslov predstave

SRČEVA DVOJKA

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

25'

Kje?

Celovški dvori

Nastopajoči

Čupakabra

Naslov predstave

KUFR BAND

glasbeno-cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

17:00

Trajanje

180'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Drago Zadnikar

Naslov predstave

ZELENA IGRALA

igrala in igre iz odpadnih materialov

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

40'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Katjuša Kovačič & Nikola Orešković

Naslov predstave

DVORIŠČE GIBALIŠČE

gibalna delavnica za otroke

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

15'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Jakob Bergant

Naslov predstave

KOSOVC

cirkus

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

40'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Mismo nismo

Naslov predstave

ŽONGLERSKI KONCERT

improvizirana cirkuška predstava

Ana Desetnica

Ura

19:15

Trajanje

25'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Gledališki pevski zbor

Naslov predstave

UPS!

glasbena intervencija

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

35'

Kje?

Plava laguna

Nastopajoči

Dolina odmeva

Naslov predstave

SREČANJE NA ROBOVIH ZAZNAVE

glasbeni koncert

Ana Desetnica

Ankaran

Radovljica

Šoštanj

Novo mesto

Celje

Škofja Loka