Fb Banner Kraji

*Slogan festivala je z dovoljenjem povzet po naslovu pesmi dua Murat in Jose.

*We have a permission to use the name of the song of Murat and Jose as a festival slogan.

Ljubljana

Ura

18:30

Trajanje

35'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

KD Priden možic (SLO)

Naslov predstave

POČIVAJTE V MIRU! / Rest in peace!

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

30'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

Black Star Acrobats (GHA)

Naslov predstave

ZA ZABAVO / Just for fun

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

50'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Fanni Raghman Anni (TUN)

Naslov predstave

W.C / W.C

umetniška intervencija

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

35'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Mimbre (GBR)

Naslov predstave

VISOKO / Lifted

akrobatska ulična predstava

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

25'

Kje?

Argentin'c

Nastopajoči

Gledališki pevski zbor (SLO)

Naslov predstave

UPS! / Ups!

glasbena intervencija

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

30'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

Trio Mio (GER)

Naslov predstave

POLET / Up and away!

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

40'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Abraham Thill (AUT)

Naslov predstave

DIABOLISSIMO / Diabolissimo

žonglerski šov z diabolom

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

30'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Turas Theatre Collective (IRL)

Naslov predstave

PREOSTALI / Remnants

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

40'

Kje?

Pošta

Nastopajoči

Plesalci plesne šole Kazina (SLO)

Naslov predstave

ONI / They

plesna predstava

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

180'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Tinka Volarič (SLO)

Naslov predstave

GALERIJA NA POSTAJI / Bus station Gallery

razstava umetniških del

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

30'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

O Quel Dommage (BEL)

Naslov predstave

SOBNA STREŽBA / Room service

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

150'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro (SLO)

Naslov predstave

DNEVNA SOBA / Living room

druženje in klepet

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

20'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Hendrick-Jan de Stuntman & Merel Kamp (NED)

Naslov predstave

SPRINGTIME / Springtime

romantična ulična burleska

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

50'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Grupo DC Arte (COL)

Naslov predstave

BANDITI / Bandoleros

angažirano ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

25'

Kje?

Argentin'c

Nastopajoči

Gledališki pevski zbor (SLO)

Naslov predstave

UPS! / Ups!

glasbena intervencija

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

60'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA / Majda’s Sunday School

pohodna predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

30'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

O Quel Dommage (BEL)

Naslov predstave

SOBNA STREŽBA / Room Service

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

20'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Hendrick-Jan de Stuntman & Merel Kamp (NED)

Naslov predstave

SPRINGTIME / Springtime

romantična ulična burleska

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

40'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Abraham Thill (AUT)

Naslov predstave

DIABOLISSIMO / Diabolissimo

žonglerski šov z diabolom

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

35'

Kje?

Argentin'c

Nastopajoči

Gledališče DELA (SLO)

Naslov predstave

GET OUT! / Get out!

lutkovno-plesna predstava z živo glasbo

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

35'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Las Polis (ESP)

Naslov predstave

POLICAJKI / Two Policewomen

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

30'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Trio Mio (GER)

Naslov predstave

POLET / Up and Away!

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

50'

Kje?

Pošta

Nastopajoči

Vaiven Circo (ESP)

Naslov predstave

NE MOTI! / Do not disturb!

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

180'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Jernej in Simona Žnidar (SLO)

Naslov predstave

GALERIJA NA POSTAJI / Bus station Gallery

razstava umetniških del

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

150'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro (SLO)

Naslov predstave

DNEVNA SOBA / Living room

druženje in klepet

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

30'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

O Quel Dommage (BEL)

Naslov predstave

SOBNA STREŽBA / Room Service

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

25'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

KUD Transformator (SLO)

Naslov predstave

MOJE PRAV(LJ)ICE: PEPELKA / My Fairy Tales and Rights: Cinderella

eksperimentalno gledališče

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

50'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Vaiven Circo (ESP)

Naslov predstave

NE MOTI! / Do not disturb!

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

30'

Kje?

podhod Ajdovščina

Nastopajoči

izPOSTAVI se V javni PROSTOR 2 (SLO/CRO/SRB)

Naslov predstave

KREACIJA UDELEŽENCEV / Participant’s creation

umetniška intervencija

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

50'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Grupo DC Arte (COL)

Naslov predstave

BANDITI / Bandoleros

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

60'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA / Majda’s Sunday School

pohodna predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

30'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

UnderTree (SLO)

Naslov predstave

IZRUVANI / Unprooted

sodobni cirkus

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Argentin'c

Nastopajoči

Gledališče DELA (SLO)

Naslov predstave

GET OUT! / Get out!

lutkovno-plesna predstava z živo glasbo

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

30'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Turas Theatre Collective (IRL)

Naslov predstave

PREOSTALI / Remnants

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

3 x 10'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Papelito (SLO)

Naslov predstave

IZZA OGLA / Behind the corner

pohodna predstava

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

50'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Fanni Raghman Anni (TUN)

Naslov predstave

W.C / W.C

umetniška intervencija

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

20'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Southpaw Dance Company (GBR)

Naslov predstave

IKAR / Icarus

povorka

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

20'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

Mismo nismo (SLO)

Naslov predstave

ŽONGLERSKI KONCERT / Juggling concert

eksperimentalni cirkus

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

30'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Southpaw Dance Company (GBR)

Naslov predstave

IKAR / Icarus

plesna predstava

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

30'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Turas Theatre Collective (IRL)

Naslov predstave

PREOSTALI / Remnants

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

30'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

O Quel Dommage (BEL)

Naslov predstave

SOBNA STREŽBA / Room Service

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

30'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Black Star Acrobats (GHA)

Naslov predstave

ZA ZABAVO / Just for fun

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

35'

Kje?

Pošta

Nastopajoči

Mimbre (GBR)

Naslov predstave

VISOKO / Lifted

akrobatska ulična predstava

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

35'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

Las Polis (ESP)

Naslov predstave

POLICAJKI / Two Policewomen

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

150'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro (SLO)

Naslov predstave

DNEVNA SOBA / Living room

druženje in klepet

Ana Desetnica

Ura

17:30

Trajanje

180'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Mirko Malle (SLO)

Naslov predstave

GALERIJA NA POSTAJI / Bus station Gallery

razstava umetniških del

Ana Desetnica

Ura

18:00

Trajanje

50'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Fanni Raghman Anni (TUN)

Naslov predstave

W.C / W.C

umetniška intervencija

Ana Desetnica

Ura

18:30

Trajanje

40'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Plesalci plesne šole Kazina (SLO)

Naslov predstave

ONI / They

plesna predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

60'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Anja Bezlova (SLO)

Naslov predstave

MAJDINA VEČERNA ŠOLA / Majda’s Sunday School

pohodna predstava

Ana Desetnica

Ura

19:00

Trajanje

35'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

KD Priden možic (SLO)

Naslov predstave

POČIVAJTE V MIRU! / Rest in peace

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

19:30

Trajanje

20'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Hendrick-Jan de Stuntman & Merel Kamp (NED)

Naslov predstave

SPRINGTIME / Springtime

romantična ulična burleska

Ana Desetnica

Ura

20:00

Trajanje

30'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Trio Mio (GER)

Naslov predstave

POLET / Up and away

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

20:30

Trajanje

35'

Kje?

Konzorcij

Nastopajoči

Las Polis (ESP)

Naslov predstave

POLICAJKI / Two Policewomen

ulično gledališče

Ana Desetnica

Ura

21:00

Trajanje

20'

Kje?

Figovec

Nastopajoči

Hendrick-Jan de Stuntman & Merel Kamp (NED)

Naslov predstave

SPRINGTIME / Springtime

ulični cirkus

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

35'

Kje?

Nebotičnik

Nastopajoči

Mimbre (GBR)

Naslov predstave

VISOKO / Lifted

akrobatska ulična predstava

Ana Desetnica

Ura

21:30

Trajanje

20'

Kje?

Slovenska cesta

Nastopajoči

Southpaw Dance Company (GBR)

Naslov predstave

IKAR / Icarus

povorka

Ana Desetnica

Ura

21:45

Trajanje

15'

Kje?

Pošta

Nastopajoči

Gledališče Ane Monro (SLO)

Naslov predstave

urbANA ljubljANA 2019

razglasitev zmagovalca

Ana Desetnica

Ura

22:00

Trajanje

30'

Kje?

Pošta

Nastopajoči

Southpaw Dance Company (GBR)

Naslov predstave

IKAR / Icarus

plesna predstava

Ana Desetnica

Zemljevid Aninih mest